Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest piątek, 16 kwietnia 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 5678910111213 z 21 » 
2011-12-22 Mikolaj

Mikołaj, Mikołaj jedzie samochodem,

bo gdzieś zgubił saneczki w tę mroźną pogodę.

Mikołaj, Mikołaj lat ma już bez... Czytaj więcej »

2011-12-05 Wieś aktywna i przedsiębiorczaPrzystąpiono do realizacji projektu „Wieś aktywna i przedsiębiorcza – podnoszenie kwalifikacji zawodowych mieszkańców miejscowości Krępa Słupska poprzez udział w cyklu szkoleń edukacyjnych”

 

Projekt „Wieś aktywna i... Czytaj więcej »

2011-12-02 Jesienny geocaching oraz „Tarlisko 2011 czyli z trocią nam po drodzeJesienny geocaching oraz „Tarlisko 2011 czyli z trocią nam po drodze".


Geocaching to gra terenowa polegająca na poszukiwaniu "skarbów" ukrytych przez jej innych uczestników. Poszukiwane skarby, tzw. skrzynki to... Czytaj więcej »

2011-12-01 Ścieżka „Śladami Księżniczki von Krampe”Ścieżka „Śladami Księżniczki von Krampe” najlepszą inicjatywą lokalną obszaru PDS!

Stowarzyszenie „Nasza Krępa” zrealizowało projekt uznany przez kapitułę konkursu inicjatyw lokalnych organizowanego przez Fundację PDS za najlepszą... Czytaj więcej »

2011-11-21 Jesienny geocashing

Jesienny geocashing oraz "Tarlisko 2011 czyli z trocią nam po drodze" - zaproszenie
W rajdzie/grze terenowej mogą wziąć udział wszyscy chętni – miłośnicy aktywnej turystyki ( grupy max. 7 os. oraz osoby indywidualne). Dzieci i młodzież do lat 18 tylko pod... Czytaj więcej »

2011-10-30 O nas na 2 latka

O nas na 2 latka
„…Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy…” – i to motto przyświeca... Czytaj więcej »

2011-10-29 Finał projektu „Apetyt na lepsze życie”

Radość i smutek
Z mieszanymi uczuciami przystąpiło do finału uczestnicy projektu „Apetyt na lepsze życie”. Udział w projekcie sprawił, że zżyli się ze sobą, zaprzyjaźnili przez 7 miesięcy udziału w warsztatach.  Jak sami mówią - dużo się też nauczyli na... Czytaj więcej »

2011-10-29 Otwarcie cmentarza

Spotykaliśmy się od kwietnia br. raz lub dwa razy w tygodniu, aby pracować na cmentarzu przywracając ład i nadając mu pierwotny wygląd na ile było to możliwe. Prace polegały na wycince oraz usunięciu części drzew i krzewów, które bez kontroli przez lata zamieniły cmentarz w las, grabieniu... Czytaj więcej »

Strona « 5678910111213 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk