Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest piątek, 16 kwietnia 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 456789101112 z 21 » 
2012-03-29 Kiermasz Wielkanocny

Stowarzyszenie „Nasza Krępa” zaprasza na Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz zorganizowany zostanie w dniach 2-4.04.2012 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk. Na kiermaszu zakupić będzie można stroiki wielkanocne, pisanki, mazurki, itp. Asortyment kiermaszu – wyroby rękodzielnicze,... Czytaj więcej »

2012-03-20 Final Projektu

Finał projektu
W niedzielę 18 marca 2012 w świetlicy wiejskiej w Krępie Słupskiej (siedziba Stowarzyszenia „Nasza Krępa”) odbył się finał projektu „Wieś aktywna i przedsiębiorcza – podnoszenie kwalifikacji zawodowych mieszkańców miejscowości... Czytaj więcej »

2012-03-09 Zaproszenie na finał projektu

Zaproszenie na finał projektu
Stowarzyszenie „Nasza Krępa” zaprasza na wystawę prac rękodzielniczych, czyli finał projektu pn. „Wieś aktywna i przedsiębiorcza – podnoszenie kwalifikacji zawodowych mieszkańców miejscowości Krępa Słupska poprzez... Czytaj więcej »

2012-01-31 Pożyteczne ferie 2012

Pożyteczne ferie 2012
W świetlicy wiejskiej w Krępie Słupskiej wraz z początkiem ferii zimowych przystąpiono do realizacji projektu współfinansowanego ze środków Fundacji Wspomagania Wsi w ramach programu „Pożyteczne ferie 2012”. Celem projektu jest... Czytaj więcej »

2012-01-30 Rada Sołecka z Krępy Słupskiej zaprasza na lodowisko

Rada Sołecka z Krępy Słupskiej zaprasza na lodowisko
Okres ferii zimowych i ujemne temperatury umożliwiły realizację nowej inicjatywa adresowanej szczególnie dla dzieci i młodzieży, dzięki której wielofunkcyjne boisko sportowe usytuowane w centralnej części miejscowości, używane do tej pory do rozgrywek piłkarskich zmienione zostało w lodowisko. Nowa atrakcja przyjęta została z dużym... Czytaj więcej »

2012-01-20 Mostek miłości

Mostek miłości
Mosty/mostki, na których można powiesić tzw. kłódki miłości stają się coraz popularniejsze i wygląda na to, że pomysł wyznawania uczucia w ten sposób spodobał się również mieszkańcom Krępy Słupskiej. Kilka dni temu Jan Mądry, sołtys Krępy, zdecydował o stworzenia u siebie miejsca wyznań. W Krępie, w centrum miejscowości istnieje niewielki mostek na... Czytaj więcej »

2012-01-11 Zabawa Karnawalowa

Karnawał w Krępie
Rada Sołecka oraz Stowarzyszenie „Nasza Krępa”
zaprasza małych i dużych mieszkańców
na kostiumowe zabawy karnawałowe
organizowane w świetlicy wiejskiej
w Krepie Słupskiej w dniu 28 stycznia 2012.

    ... Czytaj więcej »
2011-12-23 Zyczenia swiateczne
Strona « 456789101112 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk