Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest piątek, 16 kwietnia 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 123456789 z 21 » 
2013-09-12 Dożynki
Dożynki  2013
 
Podczas tegorocznych obchodów dożynek Gminy Słupsk w konkursie na najładniejszy i najsmaczniejszy chleb dożynkowy zwyciężył... chleb z Krępy! Chleb upiekła nasza mieszkanka, specjalistka w dziedzinie pieczenia chlebów wszelakich, Pani Jolanta Gral. Naszej  Joli gratulujemy i dziękujemy za poświęcony czas. Zdjęcia chleba niestety nie posiadamy,... Czytaj więcej »
2013-09-01 Malpi_gaj

Ach, co to był za finał !!!

Piękna pogoda i humory wszystkim dopisały pomimo zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolnego. O zjeździe linowym można powiedzieć, że „lina była... Czytaj więcej »

2013-08-20 Finał projektu
Festyn na zakończenie projektu "MAŁPI GAJ", czyli budowa miejsca
rekreacyjno-wypoczynkowego. W ramach imprezy planowane: kiermasz kulinarny, gry i zabawy dla dzieci i nie tylko, spotkanie informacyjne, rozstrzygnięcie konkursu na nazwę nowo powstałego placu zabaw i wiele innych atrakcji.

Link do informacji poniżej:

Finał... Czytaj więcej »

2013-08-20 Wybierz się z nami do

Wybierz się z nami do "Leśnego Kota"!
Chętnych do wyjazdu do parku linowego "Leśny Kot" w... Czytaj więcej »

2013-08-20 Atrakcje turystyczne miejscowości

Galeria atrakcji turystycznych miejscowości Krępa Słupska:

 

Park Krajobrazowy Dolina Słupi

 

 

 

 

 

 Obszar Natura 2000

Czytaj więcej »

2013-08-08 Turniej Sportowy

Uwaga! Uwaga!
Turniej sportowy w Krępie pod hasłem "Żonaci konta Kawalerowie" i "Mężatki konta Panny"

Z inicjatywy nowego członka Stowarzyszenia Nasza Krępa Pana Piotra Kozłowskiego już jutro (piątek, 09.08.2013 r.) na... Czytaj więcej »

2013-08-01 KONKURS NA NAZWĘ

KONKURS NA NAZWĘ DLA MIEJSCA REKREACYJNO - WYPOCZYNKOWEGO
 w Krępie Słupskiej.Stowarzyszenie „Nasza Krępa” zaprasza do udziału w KONKURSIE NA NAZWĘ DLA MIEJSCA REKREACYJNO -... Czytaj więcej »

2013-07-15 Edukacyjne wakacje

Edukacyjne wakacje
„Przyjemne z pożytecznym” tak można określić wycieczkę, która odbyła się w minioną sobotę tj. 6 lipca. W wycieczce uczestniczyły dzieci z dwóch świetlic środowiskowych z Krępy Słupskiej i Kusowa. Podczas wyjazdu uczestnicy poznawali historię kolejnictwa w Muzeum Lokomotyw w Kościerzynie, życie Józefa Wybickiego i historię hymnu polskiego w Muzeum... Czytaj więcej »

Strona « 123456789 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk