Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest piątek, 16 kwietnia 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 1718192021 z 21 
2010-06-02 Festiwal
W dniu 28 maja 2010 r. odbył się w MCK w Słupsku, XIX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.
Z przyjemnością informujemy że, reprezentujące Gminny Ośrodek Kultury zespoły wokalne „Tercja mała” oraz „Presto” uplasowały się w czołówce laureatów Festiwalu. Zespół „Tercja mała” zajął I miejsce... Czytaj więcej »
2010-06-02 Adaptacja boiska wielofunkcyjnego

pro_bono_poloniae_logo150Stowarzyszenie Nasza Krępa, Fundacja J&S Pro Bono Poloniae oraz Rada Sołecka zapraszają do udziału w projekcie, którego celem jest aktywizacja i integracja młodych (22 - 35lat) mieszkańców Krępy Słupskiej poprzez podjęcie... Czytaj więcej »

2010-06-02 Fundacja BZ WBK „rozdaje uśmiechy” w świetlicy w Krępie Słupskiej.

Z okazji Dnia Dziecka wczoraj w świetlicy w Krępie odbyła się uroczystość przekazania grantu pozyskanego przez Stowarzyszenie Nasza Krępa w konkursie ogłoszonym przez Fundację BZ WBK. Dzięki udziałowi projektu „Za miedzą”, w programie „Bank dziecięcych uśmiechów” i pozyskanym z niego środkom finansowym 40 osobowa grupa dzieci i młodzieży z dwóch miejscowości, Krępa i Kusowo będzie... Czytaj więcej »

2010-06-02 Nabór kandydatów na trenerów

Stowarzyszenie "Nasza Krępa" ogłasza nabór kandydatów na trenerów warsztatów realizowanych w ramach projektu:
"Przyjemne z pożytecznym", czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego. 
Planowana jest realizacja... Czytaj więcej »

2010-05-20 Konkurs fotograficzny
Zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Stowarzyszenie Nasza Krępa. Właściciele wyróżnionych fotografii otrzymają autentyczny dyplom wydany przez komisję konkursową "Krępa w fotoobiektywie mieszkańców".

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie. Zobacz nadesłane... Czytaj więcej »
2010-05-20 O Stowarzyszeniu
Stowarzyszenie „Nasza Krępa” powołano u schyłku 2009 r., z inicjatywy lokalnych animatorów społeczności wiejskiej, działających w miejscowości Krępa Słupska. Wpis do KRS Stowarzyszenie otrzymało 21 stycznia 2010 r.
Grupę założycieli i członków zjednoczyła  wspólna idea -... Czytaj więcej »
2010-05-20 Reading Companion
Reading Companion
 
Projekt wdrażany obecnie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Głobinie. Na bazie pozyskanego dostępu do programu 30 osobowa grupa dzieci, podzielona na 3 zespoły ( wg. stopnia zaawansowania umiejętności) uczestniczy w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego prowadzonych w świetlicy... Czytaj więcej »
Strona « 1718192021 z 21 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk