Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest niedziela, 28 lutego 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 161718192021 z 21 » 
2010-07-07 Konkurs na nazwę nowopowstałego skweru wypoczynkowego

Konkurs na nazwę skweru!

 Stowarzyszenie „Nasza Krępa” i Rada Sołecka zaprasza mieszkańców naszej miejscowości do udziału w konkursie, którego celem jest wybranie i nadanie nazwy nowopowstałemu skwerowi (przy rondzie). Propozycje prosimy nadsyłać do 15 sierpnia 2010 na adres... Czytaj więcej »

2010-07-06 Fundacja Wspomagania Wsi -

Rada Sołecka i Stowarzyszenie "Nasza Krępa", zaprasza dzieci i młodzież z sołectwa Krępa Słupska do udziału w projekcie

„O uśmiech seniora”

Projekt będzie realizowany w ramach programu FWW „Pożyteczne wakacje 2010”

Celem projektu jest promocja pracy... Czytaj więcej »

2010-07-02 Informacja o rozpoczęciu zajęć

Po rekrutacji uczestników rozpoczęły się warsztaty tematyczne realizowane w ramach projektu współfinansowanego z PO FIO 2010. Realizatorzy projektu cieszą się z dużego zainteresowania jakie wywołane zostało w wyniku pozyskanych środków finansowych. Młodym beneficjentom projektu życzymy udanych wakacji i sukcesów podczas realizowanych... Czytaj więcej »

2010-06-26 Rekrutacja uczestników

Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu sołectwa Krępa Słupska i osiedla Kusowo, do udziału w projekcie
"Przyjemne z pożytecznym", czyli aktywność receptą na problemy dzieci
 i
młodzieży ze środowiska wiejskiego.
Projekt to cykl spotkań/warsztatów przygotowanych dla 40 osobowej grupy dzieci i... Czytaj więcej »

2010-06-20 Aktywna Wiosna trwa!
W sobotę, 19.06.2010 r. odbyło się ostatnie spotkanie "robocze" z realizowanego w ramach programu Aktywna Wiosna 2010, projektu pt. "Integracja  i aktywizacja młodych (22 - 35lat) mieszkańców Krępy Słupskiej poprzez rewitalizację terenów zielonych".

Co udało się zdziałać w ciągu trzech spotkań? Opisywanie efektu... Czytaj więcej »
2010-06-20 Dziecięce Uśmiechy u Neptuna, czyli dwa dni w Trójmieście
Dwa dni, piątek (11.06) i sobota (12.06) były wyjątkowo męczące dla 40 osobowej grupy dzieci i młodzieży ze świelic w Krępie i Kusowie. Był to czas realizowania projektu pt. "Za miedzą" finanoswanego przez Fundację BZ WBK w ramach programu Bank Dziecięcych Usmiechów  (informacje o przekazaniu grantu znajdują się w Czytaj więcej »
2010-06-15 Informacja o szkoleniu wolontariuszy

Szkolenie wolontariuszy – zapraszamy!

W ramach projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli... Czytaj więcej »

2010-06-03 Informacja o pozyskaniu środków
Stowarzyszenie „Nasza Krępa” z przyjemnością informuje o pozyskaniu środków na realizację  „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego”. Środki pozyska na z PO FIO w ramach Priorytetu III - 3 Integracja i aktywizacja społeczna. Zabezpieczenie społeczne,... Czytaj więcej »
Strona « 161718192021 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk