Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest poniedziałek, 1 marca 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 15161718192021 z 21 » 
2010-09-01 Rekrutacja do projektu otwarta
Dorosłych mieszkańców sołectwa Krępa Słupska oraz osiedla zapraszamy
do udziału w jesiennym etapie projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli... Czytaj więcej »
2010-08-31 Wycieczka do Ustki
W ramach zajęć ekologicznych młodzi beneficjenci projektu  „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego” wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Ustki. Celem eskapady była obserwacja zmian zachodzących w naszym kurorcie oraz wpływ rozwoju turystyki na... Czytaj więcej »
2010-08-21 Turniej Sołectw - Gałęzinowo 2010

Z przyjemnością informujemy że, w Letnim Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Słupsk, który rozgrywany był w roku bieżącym w Gałęzinowie, nasi reprezentanci po zaciętej rywalizacji z pozostałymi drużynami uplasowali się na II miejscu.

Zawodnikom biorącym udział w Turnieju serdeczne gratulujemy!!!

Czytaj więcej »

2010-08-20 „Zakończenie lata” i Hobbici w Krępie Słupskiej

 Stowarzyszenie „Nasza Krępa” oraz Rada Sołecka wsi Krępa Słupska zaprasza mieszkańców Gminy Słupsk na Festyn z okazji zakończenia lata. Przygotowywana impreza plenerowa ma głównie  charakter rekreacyjno-wypoczynkowy, ale jest również połączona z dwoma projektami realizowanymi w Krępie... Czytaj więcej »

2010-08-20 Ankieta

 

Szanowni Państwo, mieszkańcy miejscowości Krępa Słupska.
 
W najbliższych dniach w naszej miejscowości przeprowadzona zostanie ankieta, której celem jest poznanie historii społeczności lokalnej na przełomie ostatnich kilkudziesięciu lat. Ankietę przeprowadzą młodzi wolontariusze ze... Czytaj więcej »
2010-07-31 Migawki z FIO

„Pełną parą” prowadzone są warsztaty wynikające z realizacji projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego” - PO FIO 2010.
Uczestnicząca w zajęciach 40 osobowa grupa dzieci i młodzieży sprawia, że świetlica wiejska tętni życiem, śmiechem i radością. Podzieleni na grupy warsztatowe... Czytaj więcej »

2010-07-25 Wakacyjno - edukacyjnie czyli FIO w Malborku

Jednym z działań edukacyjnych oraz integracyjno – aktywizujących wpływających na rozwój społeczny grupy uczestników projektu „Przyjemne z pożytecznym......”, są zaplanowane wycieczki edukacyjne.
Pierwszą z nich młodzi beneficjenci mają już za sobą, a wizyta na Zamku w Malborku i moc wiadomości historycznych przekazanych w atrakcyjnej formie przez przewodnika, na pewno na długo pozostanie w... Czytaj więcej »

2010-07-07 Wieś Hobbitów, czyli dobre praktyki w środowisku wiejskim

Sobotę 3 lipca 2010, 15 osobowa grupa beneficjentów projektu „Szkolenie mieszkańców na animatorów lokalnej społeczności wiejskiej” spędziła bardzo aktywnie podczas wyjazdu studyjnego do wsi tematycznej w Sierakowie Sławieńskim – Wioska Hobbitów. Wyjazd był elementem Warsztatów Dobrych Praktyk podczas, którego uczestnicy projektu poznawali osiągnięcia i sukcesy... Czytaj więcej »

Strona « 15161718192021 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk