Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest poniedziałek, 1 marca 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 1415161718192021 z 21 » 
2010-10-12 Warsztaty z planowania projektów
Warsztaty z planowania projektów i przygotowania wniosków w ramach działania „MAŁE PROJEKTY”
 15.10.2010 –... Czytaj więcej »
2010-10-06 Sztuka w plenerze
"SZTUKA W PLENERZE" - wystawa dzieł rękodzielników i artystów lokalnych
 
Serdecznie zapraszamy Państwa na akcję promocyjną prowadzona przez Fundacje Partnerstwo Dorzecze Słupi, pod nazwą... Czytaj więcej »
2010-10-04 Warsztaty dla organizacji pozarządowych

Warsztaty dla organizacji pozarządowych - "Upowszechnianie modelu ekonomii społecznej..."

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Fundacji PDS... Czytaj więcej »
2010-09-25 Wycieczka na wystawę obrazów w Słupsku
Poplenerowa wystawa malarstwa w Kaplicy Św. Jerzego w Słupsku.
Wychodząc z założenia, że uczyć należy się również od starszych kolegów uczestnicy projektu współfinansowanego ze środków PO FIO 2010 wybrali się na wystawę prac malarskich zorganizowaną w Słupsku. Pod czujnym okiem swojego trenera Pana Zenona Frąckiewicza młodzi plastycy podpatrywali nowe techniki... Czytaj więcej »
2010-09-12 FIO na Dożynkach Gminnych i Powiatowych
Z przyjemnością informujemy , że zaprezentowane podczas festynu na „Zakończenie lata” osiągnięcia artystyczne młodych beneficjentów projektu  „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego” oraz ich nowe umiejętności społeczne i... Czytaj więcej »
2010-09-07 Podsumowanie wakacyjnego etapu projektu realizowanego w ramach PO FIO 2010
FIO Z żalem żegnali wakacje, uczestnicy projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego”. Lato było dla nich czasem... Czytaj więcej »
2010-09-02 Zrealizowano „Mały projekt” - PROW

Projekt pn. "Miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe przy świetlicy wiejskiej w Krępie Słupskiej" złożony został w pierwszym naborze wniosków PROW ogłoszonym przez Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi w... Czytaj więcej »

2010-09-01 Skwer „Wspólnoty”
Strona « 1415161718192021 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk