Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest niedziela, 28 lutego 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 131415161718192021 z 21 » 
2010-11-16 Wieczór w Teatrze Muzycznym w Gdyni

 

Wydarzenia ostatniej soboty na  długo pozostaną w pamięci młodych beneficjentów projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego”.
Dzięki realizacji wyżej wymienionego projektu współfinansowanego ze środków PO FIO 2010, dzieci i młodzież  z sołectwa Krępa Słupska i... Czytaj więcej »

2010-11-05 Projekt w lokalnej i gminnej prasie
Projekt „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego” w lokalnej i gminnej prasie
2010-11-02 I urodziny Stowarzyszenia Nasza Krępa

I urodziny Stowarzyszenia "Nasza Krępa"

Właśnie minął rok od zebrania założycielskiego Stowarzyszenia „Nasza Krępa”. Nadszedł czas na... Czytaj więcej »

2010-10-30 Dzień seniora i FIO


 

Po raz pierwszy Rada Sołecka wspólnie ze Stowarzyszeniem „Nasza Krępa” w dniu 30 października, przygotowała w świetlicy wiejskiej spotkanie dla seniorów z sołectwa Krępa Słupska. Seniorzy nie zawiedli, a przygotowane niespodzianki w formie: „Wystawy starych... Czytaj więcej »
2010-10-25 Migawki z jesiennego FIO

Poniżej prezentujemy migawki z jesiennego FIO:

   Czytaj więcej »

2010-10-22 Otwarcie świetlicy w Redęcinie
Otwarcie świetlicy w Redęcinie czyli dobre praktyki w środowisku wiejskim.
22 października została uroczyście otwarta przez Wójta Gminy Słupsk Mariusza Chmiela nowa świetlica w Redęcinie. Sołtys Redęcina na tą okazję zaprosił dzieci z naszego, zaprzyjaźnionego z Redecinem sołectwa, które przygotowały... Czytaj więcej »
2010-10-16 Wizyta Lokalnych Grup Działania
Wizyta Lokalnych Grup Działania –„ Partnerstwo Północnej Jury”
i „Puszcza Białowieska”
Miło nam donieść, że działania naszego Stowarzyszenia  promowane przez naszą LGD Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi, budzą zainteresowanie i uznanie pośród naszych gości, którymi w... Czytaj więcej »
2010-10-15 VI Powiatowy Konkurs Fotograficzny

VI Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Sztuka Chwili”
W miesiącu październiku, Miejski Dom Kultury w Lęborku ogłosił konkurs dla młodych adeptów sztuki fotograficznej.... Czytaj więcej »
Strona « 131415161718192021 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk