Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest środa, 15 lipca 2020 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 121314151617181920 z 21 » 
2010-12-24 Życzenia
Zdrowych i spokojnych Świat Boże Narodzenia, dzieciakom bogatego „Mikołaja”, a wszystkim mieszkańcom naszego sołectwa Dosiego Roku 2011 – życzy Zarząd Stowarzyszenia „Nasza... Czytaj więcej »
2010-12-20 Radość i smutek
Radość i smutek czyli finał projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego” współfinansowanego ze środków PO FIO 2010
 
Mieszane uczucia targały sercami uczestników... Czytaj więcej »
2010-12-14 Jezierzyce
Sukces uczestników projektu współfinansowanego ze środków na XI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek - Jezierzyce 2010
W niedzielę 12 grudnia... Czytaj więcej »
2010-12-10 Finał Projektu FIO

Stowarzyszenie „Nasza Krępa” oraz beneficjanci projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego”, mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Gminy na finał projektu... Czytaj więcej »
2010-12-10 Gala Wolontariatu
 
W dniu 10 grudnia 2010 roku o godzinie 16.00 w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku przy ulicy Jana Pawła II 3 odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu organizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku.
Nikogo nie trzeba przekonywać, jak wiele życzliwości, ciepła, radości i pogody ducha niosą ze sobą... Czytaj więcej »
2010-12-06 Dobre praktyki we Wsi Fantazja
Podpatrywanie „dobrych praktyk” to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia „Nasza Krępa” – wcześniej odbyła się wycieczka do Wsi Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim. Uczestnicy wycieczki bogatsi o nowe doświadczenia  wrócili do domów pełni nowych pomysłów na działalność i aktywność środowiska wiejskiego, może nawet z pomysłami na własna... Czytaj więcej »
2010-12-01 Zaproszenie na warsztaty psychologiczne
 
Zaproszenie na warsztaty psychologiczne
Fundacja partnerstwo Dorzecze Słupi wspólnie z Uniwersytetem
Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do udziału w warsztatach,
którego celem jest rozwój kompetencji przydatnych w zyciu codziennym,
w pracy zawodowej oraz działalności społecznej.
... Czytaj więcej »
2010-11-17 40 lecie pracy artystycznej
 
40 lecie pracy artystycznej
 
W imieniu Jubilata zapraszamy mieszkańców naszego sołectwa na uroczystość i wystawę prac naszego gminnego artysty plastyka Pana Zenona Frąckiewicza. Wystawę jubileuszową znanego plastyka amatora będzie można obejrzeć w Małej Galerii Słupskiego Ośrodka... Czytaj więcej »
Strona « 121314151617181920 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk