Nasza-Krępa > Strona główna
Dziś jest sobota, 8 sierpnia 2020 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

Działamy na rzecz rozwoju naszej miejscowości. Chcemy, żeby Krępa była wyjątkowa. Ładna nie tylko pięknem otaczającej przyrody i urodą posesji na nowych osiedlach, ale żeby miała również "duszę", a dusza to ludzie, to mieszkańcy. Szczególną troską pragniemy otoczyć najmłodszych mieszkańców. Na miarę naszych możliwości zadbać o ich rozwój intelektualny, o edukację, która zapewni im lepsze dorosłe życie. Pragniemy również nieść pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym i czynimy starania aby życie w naszej wsi było lepsze, a mieszkańcy sobie nawzajem nie pozostawali obojętni.
Pragniemy również aby Stowarzyszenie Nasza Krępa stało się wielopokoleniowym mostem łączącym społeczności wiejskie, dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi dobrej woli, którym rozwój naszej miejscowości, rozwój obszarów wiejskich nie jest obojętny.

Nowości

Strona « 111213141516171819 z 21 » 
2011-02-28 Projekt Wachlarz edukacyjny

Projekt: Wachlarz edukacyjny Priorytet IX:... Czytaj więcej »

2011-02-24 II Wiejski Konkurs Kulinarny
II Wiejski Konkurs Kulinarny
 Stowarzyszenie ”Nasza Krępa” i Rada Sołecka zapraszają
wszystkie Panie i Panów... Czytaj więcej »
2011-02-23 Dzień kobiet

Z okazji dnia Kobiet odbędzie się
 5 marca 2011... Czytaj więcej »
2011-02-18 Walne

      

Zarząd Stowarzyszenia „Nasza Krępa” ma zaszczyt zaprosić
członków oraz przyjaciół stowarzyszenia na Walne Posiedzenie,
które odbędzie się w dniu... Czytaj więcej »

2011-02-14 Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich
W Turnieju wystartowało 9 Kół Gospodyń z 8 gmin powiatu słupskiego. Zadaniem dla pań było przygotowanie potrawy z ziemniaka, tablicy pod hasłem "Sołtys naszej wsi", wystąpienie do melodii kankana, przygotowanie skeczu o poszukiwaniu pracy, kostiumu pod hasłem... Czytaj więcej »
2011-02-08 Rekrutacja do projektu „Wachlarz edukacyjny”
Rekrutacja do projektu „Wachlarz edukacyjny”
Stowarzyszenie „Nasza Krępa” zaprasza mieszkanki sołectwa Krępa Słupska do udziału w projekcie „Wachlarz edukacyjny”. W ramach projektu realizowane będą warsztaty: przedsiębiorczości, komputerowe, kreatywności oraz kulinarne z elementami carvingu, a... Czytaj więcej »
2011-01-17 Zimowisko z Fundacją Wspomagania Wsi
Zimowisko z Fundacją Wspomagania Wsi czyli Pożyteczne Ferie 2011
 Atrakcyjnie spędzony wolny czas oraz pomoc seniorom w okresie zimowym,  włączenie ich w życie świetlicy i w organizowane tam zajęcia, to złożenia projektu „O uśmiech seniora - I”, który jest realizowany w okresie ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Krępie Słupskiej.... Czytaj więcej »
2010-12-27 Małe Projekty
„Małe projekty” zakwalifikowane do dofinansowania

Z przyjemnością informujemy, że złożone przez nasze Stowarzyszenie wnioski „Rekreacja dla smyka……” oraz „Wieś aktywna i przedsiębiorcza”, w konkursie ogłoszonym przez LGD – Partnerstwo Dorzecze Słupi, tzw.... Czytaj więcej »

Strona « 111213141516171819 z 21 » 
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk