Nasza-Krępa > Aktualności
Dziś jest wtorek, 9 marca 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

2012-06-15 Konkurs Fotograficzny


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla dzieci i dorosłych. Organizatorem Konkursu Fotograficznego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z obszaru Słowińskiej Grupy Rybackiej (gminy Ustka, Kobylnica, Kępice, Smołdzino, Postomino oraz miasta Ustka) pt. „Oko na Rybę” jest Gmina Słupsk. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, szkół średnich i osób dorosłych z obszaru SGR. Celem konkursu jest promocja walorów przyrodniczo-krajobrazowych, specyfiki wykorzystania i zagospodarowania obszarów Słowińskiej Grupy Rybackiej (SGR), aktywizacja mieszkańców do działania na rzecz propagowania piękna i walorów obszaru SGR wzmocnienia więzi pomiędzy społecznościami zamieszkującymi obszar SGR poprzez wzajemne poznawanie obszarów „sąsiadów”.

 

Zadanie realizowane jest w ramach Programu Operacyjnego „ Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” , oś priorytetowa 4- „Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa”.

Tytuł operacji: Innowacje w promocji i integracja społeczności lokalnej na obszarze SGR w kontekście działań Gminy Słupsk


Regulamin konkursu "Oko na Rybę" [pdf]« Powrót
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk