Nasza-Krępa > Aktualności
Dziś jest wtorek, 9 marca 2021 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

2012-06-11 Mistrz i uczeń „Mistrz i uczeń”
W dniach 8 – 10.06.2012 r. z inicjatywy Stowarzyszenia „Nasza Krępa” w miejscowości Krępa Słupska odbył się plener malarski pn. „Mistrz i uczeń”. Celem pleneru była prezentacja walorów miejscowości oraz edukacja artystyczna dzieci i młodzieży z terenu sołectwa Krępa Słupska. W plenerze udział wzięło sześciu artystów - plastyków z regionu: Krystyna Czucha, Wanda Botter, Helena Hordyj, Zenon Frąckiewicz, Józef Dzieran i Tomasz Laskowski oraz sześcioro uzdolnionych plastycznie młodych mieszkańców Krępy Słupskiej – Anna Chmielewska, Magdalena Misiarz, Marcelina Pokuć, Weronika Kania, Aleksandra Ulczycka oraz Sebastian Chmielewski.

Plener malarski zakończony został wernisażem i wystawą prac biorących udział w plenerze artystów, zorganizowanym w świetlicy wiejskiej w Krepie Słupskiej.

Organizacja pleneru malarskiego i artystycznej edukacji młodych mieszkańców sołectwa Krępa Słupska możliwa była dzięki współpracy i wsparciu ze strony Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Słupsk w Głobinie oraz firmy „Herkules” z Krępy Słupskiej.

Organizatorzy składają podziękowania Panu Zenonowi Frąckiewiczowi za pomoc w organizacji i realizacji pleneru malarskiego „Mistrz i uczeń”.

 

 

 

 


« Powrót
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk