Nasza-Krępa > Aktualności
Dziś jest niedziela, 5 lipca 2020 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

2011-07-01 Jedziemy do Warszawy czyli wakacyjne wychowanie ...Jedziemy do Warszawy czyli wakacyjne wychowanie historyczne
i obywatelskie
Zakończyła się właśnie realizacja I etapu projektu „Kto Ty jesteś” w ramach, którego 40 osobowa grupa dzieci i młodzieży z Kusowa i Krępy Słupskiej uczestniczyła w warsztatach poruszających zagadnienia historyczne, odwołujących się do wydarzeń patriotycznych, uzupełniających wiadomości podręcznikowe/szkolne, przygotowujących do bezpośredniego kontaktu z historią oraz konfrontacji zdobytej wiedzy z zabytkami i eksponatami muzealnymi podczas etapu II projektu tj. wycieczki edukacyjnej do Warszawy. Realizacja warsztatów przygotowujących sprawiła, że w ten sposób przygotowani beneficjenci projektu będą lepszymi odbiorcami nowych doświadczeń, łatwiej przyswoją sobie nowe zagadnienia i staną się aktywnymi uczestnikami wycieczki edukacyjnej, w której za kilka dni wezmą udział.
Projekt „ Kto Ty jesteś?” jest współfinansowany ze środków Fundacji Bank Zachodni WBK w ramach Programu „Bank Dziecięcych Uśmiechów”.
Środki na realizację projektu „Kto Ty jesteś” pozyskało Stowarzyszenie „Nasza Krępa”.
Partnerem projektu jest Gmina Słupsk, Rada Sołecka wsi Krępa Słupska oraz Rada Osiedla Kusowo.

     


« Powrót
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk