Nasza-Krępa > Aktualności
Dziś jest piątek, 6 grudnia 2019 r.
bdulogo
auropejski-fundusz
aktywna-wiosna
fundacja-js
angielski
IBM
fundacja-wspomagania-wsi

FIO

PROW

2010-12-20 Radość i smutek


Radość i smutek czyli finał projektu „Przyjemne z pożytecznym czyli aktywność receptą na problemy dzieci i młodzieży ze środowiska wiejskiego” współfinansowanego ze środków PO FIO 2010
 
Mieszane uczucia targały sercami uczestników projektu w dniu 19 grudnia podczas Gali projektowej. Z jednej strony radość i dyma z uznania jakie młodzi beneficjenci widzieli w oczach dorosłej publiczności, z drugiej zaś strony smutek i żal, bo kończą się zajęcia, bo trzeba się rozstać z trenerami, którzy stali się przyjaciółmi i powiernikami dziecięcych i młodzieżowych kłopotów. Może chociaż ogromny tort i pamiątkowe upominki osłodzą trudne chwile rozstania ……………………………………………..
Zarząd Stowarzyszenia „Nasza Krępa” i realizatorzy projektu składają ogromne podziękowania Funduszowi Inicjatyw Obywatelskich oraz Partnerom Projektowym, którymi byli: Gmina Słupsk, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Gmina Słupsk, Gminny Ośrodek Kultury w Głobinie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku, Centrum Wolontariatu w Słupsku, Caritas przy Parafii J. Kantego w Słupsku, „Ekagro” Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe, „Agro-Krępa” Spólka z.o.o, „Herkules”Usługi Rozbiórkowe i Transport S. Ostapiuk , oraz Rada Sołecka wsi Krępa Słupska – za umożliwienie realizacji projektu, który tak wiele dobrego poczynił dla naszych młodych mieszkańców .

« Powrót
© 2010 Stowarzyszenie Nasza Krępa. Projekt i wykonanie - Arkadiusz Kowalski
gmina slupsk